1-nopeuksinen käsiporakone HDE13RQX Hde13rqx
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Milwaukee-käsipora −
- 13 mm porakone, vääntömomentti 94 Nm.
- Elektroniikka kierrosnopeuden säätöön.
- FIXTEC-karalukitus nopeaan teränvaihtoon.
- Vankka, täysin eristetty metallinen vaihdekotelo.
- QUIK-LOK-kaapelin pikavaihtojärjestelmä.
Toimitussisältö
Sis. metallisen pikaistukan 1,5–13 mm, lisäkahvan, QUIK-LOK-kaapelin (4 m) ja HD-laatikon.
Etu
QUIK-LOK-kaapeli.
Rakenne
Milwaukee-käsiporakone –
- 13 mm porakone, vääntömomentti 94 Nm.
- Elektroniikka kierrosluvun säätöön.
- FIXTEC-karalukitus nopeaan terän vaihtoon.
- Vankka, täysin eristetty metallinen vaihteistokotelo.
- QUIK-LOK-kaapelin pikalukitusjärjestelmä.
Toimitussisältö
Sis. metallinen pikaistukka 1,5–13 mm, lisäkahva, QUIK-LOK-kaapeli (4 m) ja HD-box.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Paino | 2 kg |
| Valmistajan merkintä | HDE13RQX |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 950 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Sopii materiaalille | Teräs; Teräs; Teräs |
| Poraistukan kiristysalue | 1.5 - 13 mm |
| Istukan kiinnitys | 1/2 tuumaa − 20 UNF |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 38 mm |
| Oikea-/vasenkätinen kierre | kyllä |
| Kierroslukualue | 0 - 850 min-1 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G075210HDE13RQX |
|---|---|
| EAN | 4002395241576 |