Neljävaihteinen porakone 720251 720251
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Yleiskäyttöinen nelinopeuksinen porakone, porauskapasiteetti jopa 32 mm. Oikea- ja vasenkäynti, kierrosluvun säätö, MK3-työkalukiinnitys raskaisiin poraustöihin.
Huomautus
Sopiva magneettiporajalusta on saatavissa pyynnöstä.
Sopivia kierreporia saatavissa alkaen nro 114000.
Etu
Raskaisiin töihin.
Rakenne
Yleiskäyttöinen neljävaihteinen porakone, porauskapasiteetti jopa 32 mm. Oikea- ja vasenkäynti, kierrosluvun säätö, MK3-työkalukiinnitys raskaisiin poraustöihin.
Huomautus
Sopiva magneettiporakonejalusta saatavana pyynnöstä.
Sopivia kierukkaporia saatavilla alkaen nro 114000.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pora |
|---|---|
| Paino | 7,5 kg |
| Valmistajan merkintä | BOZ 32-4 M |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 1800 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | <2,5 m/s2 |
| Sopii materiaalille | Teräs; Teräs; Teräs |
| Spiraaliporan maks. ⌀ puuhun, 1. vaihde | 60 mm |
| Istukan kiinnitys | MK3 |
| Suurin kierreporan ⌀ teräksessä, 1. vaihde | 32 mm |
| Kierroslukualue 1. vaihde | 0 - 140 min-1 |
| Maks. kierrepora-⌀ puussa, 2. vaihde | 70 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ teräkseen, 2. vaihde | 20 mm |
| Kierroslukualue 2. vaihteella | 0 - 480 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G075156720251 |
|---|---|
| EAN | 4014586889849 |