MultiMaster AMM 500 Plus Top akku 71293861 71293861
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas MultiTool nopeaan työskentelyyn (laajennus- ja saneeraustöissä), mukana yli 30 tarviketta puun ja metallin sahaamiseen, hiontaan, laattojen katkaisuun ja muuhun.
Markkinajohtava värähtelevä työkalu kolmessa eri teholuokassa (SuperCut, MultiMaster, MultiTalent) uudessa versiossa, jossa Starlock-työkalukiinnitys (parannettu voimansiirto, joka antaa yli 35 % korkeamman työnopeuden).
- Lähes rajattomat käyttömahdollisuudet (sahaus, hionta, kaavinta, katkaisu, purkutyö) värähtelevän liikkeen ansiosta (vähäinen pölyäminen).
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö optimaaliseen aloitusporaukseen.
- Korkein mahdollinen laatu ja vakaus metallivaihteiston sekä kauttaaltaan käytettyjen kuula- ja neulalaakereiden ansiosta.
- Optimaalinen käsiteltävyys ergonomisen muotoilun, Softgrip-sisäkkeiden ja kevyen painon ansiosta.
Toimitussisältö
Tarvikesarja 30 osaa, imulaite ja L-BOXX.
Sisältää laturin ja 2 kpl AMPShare-litiumioniakkupaketteja (18 V/4 Ah).
Huomautus
Sopivat akut löytyvät nro 073851–073858.
Toimitussisältö
1 kpl E-Cut Long-Life -sahanterä d (10 mm), 2 kpl E-Cut Long-Life -sahanterää (35 mm), 2 kpl E-Cut Long-Life -sahanterää (65 mm), 1 kpl E-Cut Carbide Pro -sahanterä (32 mm), 1 kpl HM-sahanterä (Ø 75 mm), 1 kpl HM-raspi (kolmionmuotoinen), 1 kpl lasta, 1 kpl rei'itetty hiomalaikka, kutakin 5 kpl rei'itettyjä hiomapapereita (K 60, 80, 120, 180), 1 kpl imulaite, 1 kpl pikalaturi GAL 1880 CV, 2 kpl litiumioniakkupaketteja (18 V/4 Ah), 1 kpl muovinen työkalulaukku (L-Boxx 136).
Rakenne
Tehokas monitoimityökalu nopeaan työskentelyyn (rakentamisessa ja saneerauksessa), yli 30 lisävarusteosaa puun ja metallin sahaamiseen, hiontaan, laattojen katkaisuun ym.
Markkinajohtava värähtelevä työkalu kolmessa eri teholuokassa (SuperCut, MultiMaster, MultiTalent) uudessa mallissa Starlock-työkalukiinnityksellä (parannettu voimansiirto, joka mahdollistaa yli 35 % suuremman työnopeuden).
- Lähes rajattomat käyttömahdollisuudet (sahaus, hionta, kaavinta, katkaisu, purku) värähtelevän liikkeen ansiosta (vähäinen pölyntuotto).
- Portaaton elektroninen kierrosluvun säätö optimaalista työskentelyä varten.
- Paras mahdollinen laatu ja vakaus metallivaihteiston ja kauttaaltaan käytettyjen kuula- ja neulalaakereiden ansiosta.
- Optimaalinen käsiteltävyys ergonomisen muotoilun, Softgrip-insertien ja pienen painon ansiosta.
Toimitussisältö
Lisävarustesarja 30 osaa, pölynpoistolaite ja L-BOXX.
Sisältää laturin ja 2 kpl AMPShare-litiumioniakkupaketteja (18 V/4 Ah).
Huomautus
Sopivat akut löytyvät numerolla 073851 − 073858.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Oskilloivat monitoimityökalut |
|---|---|
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (L-Boxx) |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Bosch 18 V |
| Amplitudi (värähdysliike) | 2 × 1,7 astetta |
| Paino | 1,8 kg |
| Valmistajan merkintä | AMM 500 PLUS TOP |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Työkalukiinnike | Starlock, Starlock Plus |
| Epäkeskotaajuus | 11000 - 18500 min-1 |
| Akkukapasiteetti | 4 Ah |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07781671293861 |
|---|---|
| EAN | 4014586895321 |