Akkunitoja M12BST M12bst
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078402M12BST
- Varastotilanne
- 10kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Sopii
Niitit tyyppi G, suurin sisäänlyöntisyvyys 6–14 mm.
Rakenne
Kompakti ja tehokas M12™ akkukäyttöinen nitoja integroidulla niittien laukaisimella ja luistamattomalla kahvalla. Jopa 2000 niittiä per 2,0 Ah akun lataus. Laukaisun estolukitus.
Toimitussisältö
Sis. 2 kpl 12 V / 2,0 Ah akkua, C12 C -laturi, HD-box.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Niittauslaitteet ja -pistoolit |
|---|---|
| Sopiva niittityyppi | G |
| Valmistajan merkintä | M12BST |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Kiinnittimen maks. sisäänlyöntisyvyys | 14 mm |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Akun jännite | 12 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078402M12BST |
|---|---|
| EAN | 4058546028077 |