Akkukäyttöinen kuumailmapuhallin M18BHG M18bhg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G078335M18BHG
- Varastotilanne
- 20kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Malli
Akkukäyttöinen kuumailmapuhallin, jonka lämpötilasäätö enintään 470 astetta
- Nopea lämmitys vain 6 sekunnissa
- LED-valo työalueen valaisuun
Toimitussisältö
Ilman akkua, ilman laturia. Sis. heijastinsuutin ja supistinsuutin.
Huomautus
Sopivat akut, aloituspaketit ja laturit Milwaukee 18V -järjestelmään, nro 073808 – nro 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kuumailmapuhallin |
|---|---|
| Ilman lämpötila | 470 °C |
| Paino | 670 g |
| Valmistajan merkintä | M18BHG-0 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Ilmatilavuusvirta | 170 l/min |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V |
| Akun jännite | 18 V |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Lämpötila-askelten lukumäärä | 1 |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G078335M18BHG |
|---|---|
| EAN | 4058546029432 |