Akkukäyttöinen nauhahiomakone M18FBTS75 M18fbts75
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G077331M18FBTS75
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Tehokas M18-akkukäyttöinen nauhahiomakone harjattomalla POWERSTATE™-moottorilla nopeaan materiaalinpoistoon ja vähäisempään lämmönmuodostukseen.
- Vastaa 900 watin vaihtovirtatehoa.
- Käyntiaika jopa 20 minuuttia 5,0 Ah akulla.
- Työkaluttomasti säädettävä säätönuppi mahdollistaa hiomakoneen optimaalisen hallinnan kaikkiin käyttökohteisiin.
- ”Flush To Wall” mahdollistaa käytön pystypinnan vieressä tai ahtaissa kulmissa.
- Voidaan käyttää pölypussin kanssa tai ulkoisen pölynpoiston kanssa.
Toimitussisältö
Ilman akkua ja ilman laturia, sis. pölypussi, pahvilaatikossa.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit löytyvät nro 073808 – nro 073840. Sopivat hiomanauhat löytyvät nro 558014.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Nauhahiomakoneet |
|---|---|
| Nauhan pituus | 457 mm |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Hiomanauhan pituus | 457 |
| Hiomanauhan leveys | 75 mm |
| Nauhanopeus | 230 - 410 m/min |
| Hiontapinta | 90 × 135 mm |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi HB 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi HB 18 V; Milwaukee tyyppi B 18 V; Milwaukee tyyppi HB 18 V |
| Paino ilman akkua | 3,9 kg |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077331M18FBTS75 |
|---|---|
| EAN | 4058546374082 |