Kulmahiomakone Classic 72210600 72210600
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Kulmahiomakone ClaToteutus- Kitkaton, sähköinen jarrujärjestelmä EBS pysäyttää koneen alle 3 sekunnissa.
- FEINin pikalukitusjärjestelmä QuickIN nopeaan, helppoon ja luotettavaan laikan vaihtoon ilman työkaluja.
Rakenne
- FEIN High-Power -moottori valtavalla teholla suuriin vaatimuksiin materiaalinpoistossa.
- Uudelleenkäynnistymisen esto sähkökatkon jälkeen.
- Takakahva käännettävissä 4 asentoon.
Toimitussisältö
Sisältää suojakuvun, sivukahvan ja kiinnityssarjan.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kulmahiomakoneet |
|---|---|
| Paino | 4.8 kg |
| Valmistajan merkintä | WSB 20-230 |
| Enimmäiskierrosluku: | 6 600 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Tehonkulutus | 2000 W |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 6 m/s2 |
| Huomautus | QuickIN |
| Levyn enimmäis-⌀ | 230 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 66 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G07715172210600 |
|---|---|
| EAN | 4014586851259 |