Akkukäyttöinen kulmahiomakone ilman akkua BEWS18BLPX
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimituksen sisältö
Ilman akkua ja laturia.
Ohje
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroilla 073841− 073848.
Malli
Harjaton ja tehokas, kompaktirakenteinen 18 V:n kulmahiomakone.
- Suojakuvun pikasäätö.
- Kahvakytkimet lisäävät hallintaa ja turvallisuutta.
- LED-varoitusvalo suojaamaan ylikuormitukselta.
Tekniset tiedot
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V; AEG tyyppi AS 18 V |
|---|---|
| Paino | 2.16 kg |
| Valmistajan merkintä | BEWS18-125BLPX2-0 |
| Enimmäiskierrosluku: | 8500 min-1 |
| Energiansyöttö | Verkkokäyttöinen |
| Maksimitärinät standardin mukaan | 5.4 m/s2 |
| Akun jännite | 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Levyn enimmäis-⌀ | 125 mm |
| Suurin katkaisusyvyys | 26 mm |
| Ylikuormitussuoja | kyllä |
| Takapotkun pysäytin | ei |
| Pehmokäynnistys | ei |
| Uudelleenkäynnistyksen esto | kyllä |
| Kuolleen miehen kytkin | kyllä |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G077126BEWS18BLPX |
|---|---|
| EAN | 4058546411428 |