Akkukäyttöinen erikoisruuvinväännin M4D2 M4d2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- RED-litiumioniakut, joissa on erillinen kennojen valvonta ja latausilmaisin. <
Rakenne
Litiumioniakulla toimiva kompakti ruuvinväännin ja kompakti porakone kulmaliitoksella työskentelyyn suorana tai kulma-asennossa. REDLINK™-elektroninen ylikuormitussuoja pidentää käyttöikää. 21-portainen vääntömomentin säätö elektronisella poiskytkennällä, poraustila, koneessa akun varaustason ilmaisin, oikea-/vasenkäynti, 1/4 tuuman kuusiokanta-istukka (E 6,3).
Etu
21-portainen vääntömomentin säätö.
Toimitussisältö
Sisältää akun, laturin ja kuljetuslaukun.
Huomautus
Sopiva akku löytyy numerolla 073814, koko MB4.
Rakenne
- Red-litiumioniakut, joissa erillinen kennojen valvonta ja latausilmaisin.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 4 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 3 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 6 mm |
| Akkukapasiteetti | 2 Ah |
| Tyypillinen käyttö | Keskikokoinen |
| Sopii materiaalille | Puu; teräs; puu; teräs; puu; teräs |
| Maksimivääntömomentti, kova | 5 Nm |
| Paino | 0,5 kg |
| Valmistajan merkintä | M4D-202B |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 200 min-1 |
| Työkalukiinnike | E 6,3 |
| Toteutus | Sauvaruuvain |
| Akun jännite | 4 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Pakkaus | Kuljetuslaukku |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 0 - 600 min-1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070224M4D2 |
|---|---|
| EAN | 4002395000388 |