Akkuporakone/-ruuvinväännin ilman akkua, Quick-Systemillä 613156850
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Metabo
- Tuotenumero
- G070271613156850
- Varastotilanne
- 19kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Akkukäyttöiset porakone-ruuvinvääntimet Metabo Quick -järjestelmällä ja ilman.
Quick-järjestelmä säästää paljon aikaa porauksen ja ruuvauksen tiheissä vaihdoissa. Muutamassa sekunnissa poraistukka porineen vaihdetaan kärkipidikkeeseen ja kärkiin täysin ilman työkaluja.
Valitse täysvarustepaketti, jossa on 2 akkupakettia, laturi ja tukeva muovilaukku, tai kone ilman lisävarusteita pahvilaatikossa, jos sinulla on jo akut. Voit tietenkin ostaa akkupaketit ja laturit myös erikseen. Kaikilla Metabon akkupaketeilla on lisäksi 3 vuoden takuu, lataussyklien määrästä riippumatta.
Lisäyksityiskohdat, kuten kirkas LED-työvalo ja käytännöllinen vyöklipsi, lisäävät työskentelymukavuutta entisestään.
Etuna
100 % akkujen yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS Partnerin 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % yhteensopivia keskenään. CAS tarkoittaa Cordless Alliance System.
Toimitussisältö
Sis. pikavaihtoistukan, ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073870 − 073890.
Rakenne
- Valittava pulssitoiminto tiukasti kiinni olevien ruuvien irrotukseen ja sileiden pintojen esiporaukseen.
- Precision Stop: elektroninen momenttikytkin parannetulla tarkkuudella täsmälliseen ja hienotunteiseen työskentelyyn.
Rakenne
Akkuporakone/-ruuvinväännin Metabo Quick Systemillä tai ilman.
Quick-System säästää paljon aikaa toistuvissa vaihdoissa porauksen ja ruuvaamisen välillä. Muutamassa sekunnissa poraistukka ja poranterä vaihdetaan täysin ilman työkaluja bittipidikkeeseen ja bittiin.
Valitse joko täydellinen varustepaketti, jossa on 2 akkupakettia, laturi ja kestävä muovilaukku, tai pelkkä kone ilman tarvikkeita pahvilaatikossa, jos sinulla on jo akut. Voit tietenkin ostaa myös akkupaketit ja laturin erikseen. Kaikille Metabon akkupaketeille saat lisäksi 3 vuoden takuun, latausjaksojen määrästä riippumatta.
Lisäyksityiskohdat, kuten kirkas LED-työvalo ja käytännöllinen vyöklipsi, lisäävät käyttömukavuutta työssä.
Etu
Akkujen 100 % yhteensopivuus – koskee kaikkia valmistajia.
Kaikki CAS Partnerin 18 V -laitteet ja akkupaketit ovat 100 % keskenään yhteensopivia. CAS tarkoittaa Cordless Alliance System.
Toimitussisältö
Sis. pikavaihtoistukka, ilman akkua ja laturia.
Huomautus
Sopivat akut ja laturit löytyvät numeroista 073870 − 073890.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone/ruuvinväännin |
|---|---|
| Usp1 | 18V |
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Tyyppi CAS 18 V; Tyyppi CAS 18 V; Tyyppi CAS 18 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 40 mm |
| Tyypillinen käyttö | Keskikokoinen |
| Maksimivääntömomentti, kova | 65 Nm |
| Maksimivääntömomentti (pehmeä) | 28 Nm |
| Valmistajan merkintä | BS 18 L BL Q |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Pakkaus | pahvilaatikko |
| Akun jännite | 18 V; 18 V; 18 V |
| Akkutyyppi | Litiumioni |
| Pikaistukan avainväli | 1.5 - 13 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 0 |
| Moottorin rakenne | harjaton |
| Tyhjäkäyntikierrosluku | 0 - 500 min-1; 0 - 1700 min-1; 0 - 500 min-1; 0 - 1700 min-1; 0 - 500 min-1; 0 - 1700 min-1 |
| Paino ilman akkua | 0.9 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070271613156850 |
|---|---|
| EAN | 4061792246232 |