Akkuporakone/-ruuvinväännin, ei sis. akkua eikä laturia M12FDD2-2 M12fdd2-2
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Milwaukee
- Tuotenumero
- G070214M12FDD2-2
- Varastotilanne
- 44kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
MILWAUKEE – akkukäyttöinen porakone/ruuvinväännin
Tehokkaat akkukäyttöiset 2-vaihteiset porakone/ruuvinvääntimet oikea-/vasenkäynnillä.
Kestävä metallinen vaihdekotelo pitkää käyttöikää varten.
FIXTEC metallinen pikaistukka karalukituksella.
LED-valo työalueen valaisuun. Softgrip-kahva korkeaa käyttömukavuutta varten.
Huomautus
Sopivat vara-akut ja laturit ovat saatavilla numeroista 073815 ja 073840.
Rakenne
- Hiiliharjaton POWERSTATE™ -moottori suurempaa tehoa varten yhdistettynä kompakteihin mittoihin (pituus 168 mm).
- REDLINK PLUS™ -elektroniikka älykäs tehonhallinta ja ylikuormitussuoja.
- 16-portainen elektroninen vääntömomentin säätö + poraustila.
Etu
REDLINK PLUS™ -elektroniikka.
Rakenne
MILWAUKEE − akkukäyttöinen porakone/-ruuvinväännin
Vääntövoimaiset akkukäyttöiset 2-vaihteiset porakone/-ruuvinvääntimet oikea-/vasenkierrolla.
Kestävä metallinen vaihdelaatikon kotelo pitkää käyttöikää varten.
FIXTEC-metallinen pikaistukka karalukituksella.
LED-valo työalueen valaisuun. Softgrip-kahva korkeaa käyttömukavuutta varten.
Huomautus
Sopivia vara-akkuja ja latureita on saatavana alkaen nro 073815 ja nro 073840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porakone/ruuvinväännin |
|---|---|
| Sopiva akkumerkki/akkutyyppi/jännite | Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V; Milwaukee tyyppi B 12 V |
| Kierrepora-⌀ enintään teräkseen | 13 mm |
| Suurin kierrepora-⌀ puussa | 35 mm |
| Tyypillinen käyttö | Vahva |
| Maksimivääntömomentti, kova | 37 Nm |
| Paino | 1.2 kg |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Suurin kierrosluku 1. vaihteella | 0 - 450 min-1 |
| Enimmäiskierrosluku 2. vaihteella | 1700 min-1 |
| Maksimitärinät standardin mukaan | < 2,5 m/s2 |
| Pakkaus | Järjestelmälaukku (HD = Heavy Duty) |
| Pikaistukan avainväli | 1.5 - 13 mm |
| Moottorin rakenne | hiiliharjaton moottori |
| Sopii materiaalille | Teräs; Teräs; Teräs; Teräs; Teräs; Teräs |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G070214M12FDD2-2 |
|---|---|
| EAN | 4058546376666 |