Työntömitta 150 mm 150 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Häikäisemättömät mattakromatut asteikko-osat.
Hienojakoinen, kontrastikas asteikko.
Ohuthuuliset mittapinnat.
Lukitusruuvi yläpuolella.
Ohuthuuliset mittapinnat.
Lisävarusteet
Kierrepöytä nro 412180 työntömitan takapuolelle.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | analoginen |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Yleistyöntömitta |
| Pakkaus | Kotelo |
| Lukitus | Lukitusruuvi ylhäällä |
| Kierretaulukko | Työntömittataulukko |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Normi | ISO 13385 |
| Kalibrointi | A1 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Syvyysmitta saatavilla | kyllä |
| Varren pituus | 40 mm |
| Syvyysmitta | kulmilla 3,7 × 1,3 |
| Kalibrointi | A1 |
| Lukema | 0,05 mm |
| Mittapoikkeama e MPE | ±0,05 mm |
| Normi | ISO 13385 |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Virheraja | 0,05 mm |
| Mittausalue | 0–150 mm |
| Asteikkojako | 1/20 mm |
| Lukema | 0.05 mm |
| Asteikkojako | 1/128 tuuma |
| Pakkaus | Kotelo |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G410250150 |
|---|---|
| EAN | 4059192001506 |