Digitaalinen yleissyvyysmitta 800 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Joustava yleissyvyysmitta vaihdettavilla mittakärjillä. Pistosyvyyksien, urien, upotusten, olakkeiden jne. mittaamiseen. Ohutreunaiset mittapinnat.
Toimitussisältö
Syvyysmitta, kaksoiskoukkumittakärki nro 418772 koko A, 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoislisävarusteet
Datakaapeli nro 498948.
Mittalisäkkeet nro 418772.
Mittasilta nro 418774.
Toiminto
IP67: Suojaus tilapäistä veteen upottamista vastaan ja suojaus pölyn tunkeutumista vastaan (pölytiivis) sekä täydellinen kosketussuojaus.
Malli
Joustava yleissyvyysmitta vaihdettavilla mittakärjillä. Upotusten, urien, lovien, askelmien ym. mittaamiseen. Hienohuuliset mittapinnat.
Toimitussisältö
Syvyysmitta, kaksoiskoukkumittakärki nro 418772 koko A, 1 paristo nro 081560 tyyppi CR2032.
Erikoisvarusteet
Datakaapeli nro 498948.
Mittalisäkkeet nro 418772.
Mittasilta nro 418774.
Tekniset tiedot
| Kaikki osat | Karkaistu |
|---|---|
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
| Kalibrointi | A2 |
| Materiaali | INOX |
| Tuotetyyppi | Syvyysmitta |
| Normi | Konepajanormi |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Pakkaus | Kestävä kotelo |
| Mittausalue | 0 - 800 mm |
| Olakkeen pituus | 150 mm |
| Mittakiskon poikkileikkaus | 12×4 mm |
| Pakkaus | Tukeva laatikko |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| IP-suojausluokka | IP 67 |
| Datalähtö | RS232C-liitäntä; USB-liitäntä |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Virheraja | 0,04 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G418770800 |
|---|---|
| EAN | 2050001670892 |