Digitaalinen hitsaussaumamitta 30 mm 30 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri, kontrastikas digitaalinen näyttö ja kestävä metallikotelo. Digitaalinen hitsaussaumamitta absoluuttiasteikolla, nollausta ei tarvita. Elektroniikka kytkeytyy automaattisesti pois päältä noin 5 minuutin kuluttua ja kytkeytyy helposti päälle liu'uttamalla eteenpäin.
Käyttötiedot
Tasa- ja pienahitsaussaumojen mittaamiseen.
Toimitussisältö
Sis. 1 paristo nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hitsisaumamitta |
|---|---|
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mittausalue | 0 - 30 mm |
| Mittausalue | 0 - 30 mm |
| Kalibrointi | Hinta pyynnöstä |
| Mittausalue | 0 - 30 mm |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Virheraja | 0.02 mm |
| Vaihdettava näyttö | 0.0005 tuuma |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
| Energiansyöttö | paristokäyttöinen |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Normi | Pajastandardi |
| Vaihdettava näyttö | 0.01 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G47763030 |
|---|---|
| EAN | 4045197927675 |