Ilma- ja infrapunalämpötilamittari 810 810
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kätevä, helppokäyttöinen mittalaite, jossa on korkealaatuiset, pitkäikäiset anturit. Pakkotoiminto, min/max-muisti ja taustavalaistu näyttö mittausarvojen mukavaa lukemista varten.
Toimitussisältö
Sis. tarkastuspöytäkirjan, suojakannen, vyölaukun ja 2 paristoa nro 081561, koko LR3.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lämpömittari |
|---|---|
| Optiikka | 6 : 1 |
| Leveys | 46 mm |
| Pituus | 119 mm |
| Energiansyöttö | Paristokäyttöinen |
| Korkeus | 25 mm |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 2 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081561 LR3 |
| Infrapunan virheraja | ± 2 °C |
| Infrapunamittausalue | -30 – 300 °C |
| Ilman virheraja | ± 0,5 °C |
| Mittausalue, ilma | -10 – 50 °C |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G474260810 |
|---|---|
| EAN | 4029547008320 |