Rubiinikuulakärki, pituus 10/11 mm 3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Rubiinikuulamittakärki liitäntäkierteellä M2
Huomautus
Lisää mittakärki-inserttejä muilla mitoilla ja varren toteutuksilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pickup |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M2 |
| Kärjen materiaali | rubiini |
| Paino | 0.4 g |
| Varren ⌀ s | 1.5 mm |
| Pallo-⌀ d | 3 mm |
| Tehollinen työpituus | 7 mm |
| Varren materiaali | teräs |
| Pituus l | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4942203 |
|---|---|
| EAN | 2050000973406 |