Rubiinikuulakärki, pituus 10/11 mm 2,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Rubiinikuulamittakärki liitäntäkierteellä M2
Huomautus
Lisää mittakärki-inserttejä muilla mitoilla ja varren toteutuksilla pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Pickup |
|---|---|
| Liitäntäkierre | M2 |
| Kärjen materiaali | rubiini |
| Paino | 0.3 g |
| Varren ⌀ s | 1 mm |
| Pallo-⌀ d | 2.5 mm |
| Tehollinen työpituus | 6.5 mm |
| Varren materiaali | teräs |
| Pituus l | 10 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4942202,5 |
|---|---|
| EAN | 2050001957214 |