Digitaalinen tarkkuuskaarimikrometri 0–25 mm 0-25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tarkka digitaalinen kaarimikrometri.
Tarkkuuskaran absoluuttinen kiertoanturi.
Erikoisräikkärumpu tasaiselle mittausvoimalle 7–9 N.
Toimitussisältö
Sisältää lämpöeristävän suojuksen lämpötilavaikutuksen minimoimiseksi sekä 1 pariston nro 081560, tyyppi CR2032.
Tekniset tiedot
| Mittaustekniikka | digitaalinen |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Haarukkamikrometri |
| Pakkaus | Tukeva kotelo |
| Normi | Tehdasstandardi |
| Datalähtö | USB-liitäntä; Digimatic-liitäntä |
| Mittausarvomuisti | nolla-asennon kertaluonteinen asetus |
| Vaihdettava näyttö | mm / tuuma |
| Kalibrointi | B1 |
| Karan-⌀ | 6.35 mm |
| Kalibrointi | B1 |
| Mittausalue | 0 - 25 mm |
| Normi | Tehdasstandardi |
| Virheraja | 0.5 µm |
| Kierretangon nousu | 0.5 mm |
| Lukema | 0,0001 mm |
| Energiansyöttö | Akkukäyttöinen |
| Mukana olevien akkujen lukumäärä | 1 |
| Tuotenro: mukana toimitettavat paristot / akut | 081560 CR2032 |
| Mittaustasojen tasaisuus | 0,3 µm |
| Lukema | 0.000005 tuuma |
| Mittaustasot − ⌀ | 3.2 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G4216080-25 |
|---|---|
| EAN | 4550501353700 |