Negatiiviset kääntöteräpalat DNMX454 FX105
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6827109
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Negative Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kääntöteräpalat | |
| Pinnoite | |
| Leikkuusärmän materiaali | Ceramic |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Valurauta | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | FX105 |
| Lastunmurtajan tyyppi | FT-FX105 |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0629 |
| Sisään piirretyn ympyrän halkaisija (IC) | 1/2" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 55 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.313" |
| Materiaali | K |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0236 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0019" |
| Pakkauspaino | 0.1631 |
| Tuotetyyppi | Negatiiviset kääntöteräpalat |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Lastunmurtaja | FT-FX105 |
| Materiaalille (värirengas) | punainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | K - Valurauta |
| Laatu/tyyppi | FX105 |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6827109 |
|---|---|
| EAN | 4543885271098 |
| Valmistajan tuotenumero | 6827109 |