Teränpidin, vasen 25/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45° |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp2 | oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 1204.. |
| Aluslevy | 269005 9 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | SSSCR/L 2525M12 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 5 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26070725/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197653352 |