Teränpidin, vasen 20/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45° |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp2 | oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3.. |
| Aluslevy | 269005 12 |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SSSCR/L 2020K09 |
| Pään pituus l1 | 20 mm; 20 mm; 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 2 |
| Varren mitat | 20 mm |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26070720/09 |
|---|---|
| EAN | 4045197653338 |