Teränpidin 16/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidike, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3.. |
| Aluslevy | 269005 12 |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SSSCR/L 1616H09 |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 20 mm; 20 mm; 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26070616/09 |
|---|---|
| EAN | 4045197653284 |