Teränpidin 10/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidike, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3..; SC.. 09T3..; SC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SSSCR/L 1010E09 |
| Varren koko | 10 mm |
| Pään pituus l1 | 21 mm; 21 mm; 21 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 14.25 mm |
| Kokonaispituus l | 70 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3..; SC.. 09T3..; SC.. 09T3.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Teränpidikkeen kohdistus | neutraali; neutraali; neutraali |
| Varren mitat | 10; 10; 10 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26070610/09 |
|---|---|
| EAN | 4045197937445 |