Teränpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidike, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 1204.. |
| Aluslevy | 269005 9 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | SSSCR/L 2020K12 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 27 mm; 27 mm; 27 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 5 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260706 |
|---|---|
| EAN | 4045197653307 |