Teränpidin, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | PSBNL 75° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SN.. 1906.. |
| Aluslevy | 259031 16 |
| Vaihtoterän koko | 19 mm |
| ISO-koodi pidin | PSBNR/L 4040S19 |
| Varren koko | 40 mm |
| Pään pituus l1 | 48 mm; 48 mm; 48 mm |
| Jousisarja | 259044 1 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 35 mm |
| Kokonaispituus l | 250 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 1 |
| Jousitappisarja | 259047 1 |
| Viputanko | 259015 1 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251107 |
|---|---|
| EAN | 4062406060862 |