GARANT Master Eco -sorvausteränpidin, lyhyt, vasen 20/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle sekä lisävapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master eco -kiinnikkeiden nro 319006–311936 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8 tuumaa) kautta nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Usp1 | PSSNL 45° |
| Usp2 | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | SN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 46 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | PSSNR/L 2020X12 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Jousi | 259046 4 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 15 |
| Viputanko | 259015 15 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25111720/12 |
|---|---|
| EAN | 4062406733841 |