Sorvauksen sovitin työkalu SSKPR10CA-09
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6807337
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Vasemmanpuoleista teräpalaa käytetään oikeanpuoleisessa kasetissa ja oikeanpuoleista teräpalaa vasemmanpuoleisessa kasetissa.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Adapter Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kasetit | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 50 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 14 mm |
| Pään pituus (LH) | 12.7 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SPMT090308 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 40 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 52.24 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | 0 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 5 astetta |
| Varren korkeus (H) | 14.5 mm |
| Varren leveys (B) | 10 mm |
| Pakkauspaino | 0.084 |
| Tuotetyyppi | Sorvauksen sovitin työkalu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6807337 |
|---|---|
| EAN | 4543885073371 |
| Valmistajan tuotenumero | 6807337 |