Teränpidin, vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45° |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp2 | oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3..; SC.. 09T3..; SC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SSSCR/L 1010E09 |
| Varren koko | 10 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 14.25 mm |
| Kokonaispituus l | 70 mm |
| Vasen tai oikea | neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 09T3..; SC.. 09T3..; SC.. 09T3.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Teränpidikkeen kohdistus | neutraali; neutraali; neutraali |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260707 |
|---|---|
| EAN | 4045197937469 |