Teränpidin oikea 25/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Käyttö | Ulkopuolinen pituussorvaus; Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 1204.. |
| Aluslevy | 269005 9 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | SSBCR/L 2525M12 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 22 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 5 |
| Sopivat kääntöterät | SC.. 1204.. |
| Sisäinen | ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Oikea |
| Varren tyyppi | Teräpää |
| Varren mitat | 25 |
| Käyttö | Ulkopituussorvaus; Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26070425/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197878137 |