Sorvaustyökalu neliövarrella CSBPR2525M4 CSBPL1616H3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6802478
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Neliönmuotoisille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 16 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 13 mm |
| Pään pituus (LH) | 25 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SPMR090308 |
| Kokonaispituus (OAL) | 100 mm |
| Varren korkeus (H) | 16 mm |
| Pakkauspaino | 0.208 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6802478 |
|---|---|
| EAN | 4543885024786 |
| Valmistajan tuotenumero | 6802478 |