Sorvauksen adapterityökalu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6802507
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Vasenkätistä teräpalaa käytetään oikeakätisessä kasetissa ja oikeakätistä teräpalaa käytetään vasenkätisessä kasetissa.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Adapter Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kasetit | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 50 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 14 mm |
| Pään pituus (LH) | 11.3 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SEGN120308 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 40 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 52.26 mm |
| Lastuamisrintakulma, radiaalinen (GAMF) | 5 astetta |
| Aksiaalinen lastuuskulma (GAMP) | 10 astetta |
| Varren korkeus (H) | 14.5 mm |
| Varren leveys (B) | 10 mm |
| Pakkauspaino | 0.075 |
| Tuotetyyppi | Sorvauksen adapterityökalu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6802507 |
|---|---|
| EAN | 4543885025073 |
| Valmistajan tuotenumero | 6802507 |