Sorvaustyökalu neliövarrella ASSNL2020K12-A
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6852892
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Momentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitystä vartenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | neliömäisille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 25 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SNMG120408 |
| Kokonaispituus (OAL) | 133,33 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Varren leveys (B) | 20 mm |
| Pakkauspaino | 0.457 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6852892 |
|---|---|
| EAN | 4543885528925 |
| Valmistajan tuotenumero | 6852892 |