Sorvaustyökalu neliövarrella ASDNN2020K12-A
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6852801
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Vääntömomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseenTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Neliömäisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 10 mm |
| Pään pituus (LH) | 35 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SNMG120408 |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Varren leveys (B) | 20 mm |
| Pakkauspaino | 0.422 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6852801 |
|---|---|
| EAN | 4543885528017 |
| Valmistajan tuotenumero | 6852801 |