QuickTurn-teräpidin 25/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
Vaihtopalojen vaihto ilman työkaluja.
Avaa lukitus painikkeella – vaihda leikkuusärmä – paina kiristystä.
Yksinkertainen ja mukava tapa vähentää hukka-aikaa.
Tasainen puristusvoima, korkea toistotarkkuus, huoltovapaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Tere4n pidin |
| Usp1 | DWLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259031 42 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | DWLNR/L 2525M08 |
| Puristin | 259038 9 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 32 mm; 32 mm; 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 4 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25190625/08 |
|---|---|
| EAN | 4045197651228 |