Teränpidin, oikea 16/06 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Tasosorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | PWLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0604.. |
| Aluslevy | 259031 25 |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | PWLNR/L 1616H06 |
| Varren koko | 16 mm |
| Jousisarja | 259044 5 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 6 |
| Jousitappisarja | 259047 3 |
| Viputanko | 259015 9 |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25191616/06 |
|---|---|
| EAN | 4045197651297 |