GARANT Master Eco -puristinpidin, oikea 20/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -pitimien nro 319006–319136 tai vaihtoehtoisesti nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | Teräpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; Päätysorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | DWLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804..; WN.. 0804..; WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259033 6 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | DWLNR/L 2020K08 |
| Varren koko | 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Konepajan standardi; Konepajan standardi; Konepajan standardi |
| Ruuvi aluslevylle | 259027 9 |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804..; WN.. 0804..; WN.. 0804.. |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259036 25 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Päätysorvaus |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25191420/08 |
|---|---|
| EAN | 4067263122333 |