GARANT Master Eco sorvaustyökalunpidin lyhyt vasen 16/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan leikkuusärmässä ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006−319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Usp1 | PWLNL 95° |
| Usp2 | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259031 48 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | PWLNR/L 1620F08 |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 30 mm; 30 mm; 30 mm |
| Jousi | 259046 4 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 15 |
| Viputanko | 259015 15 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25191116/08 |
|---|---|
| EAN | 4062406734138 |