GARANT Master Eco sorvauspidin lyhyt vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pitkänomaisen reiän kautta varren alapuolelta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Valinnaisesti liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Usp1 | MWLNL 95° |
| Usp2 | Vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259033 6 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | MWLNR/L 2525X08 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 105 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Tappi | 259049 7 |
| Kiinnityspanta | 259038 18 |
| Kiinnityslaitteen ruuvi | 259021 6 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251923 |
|---|---|
| EAN | 4062406734695 |