HOLEX Pro Eco -puristinpidin 20/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kohdennettu jäähdytys teräsärmällä.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pään alta letkuliitännän kautta (G1/8 tuumaa – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | PWLNL 95° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259034 3 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | PWLNR/L 2020K08 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 32 mm; 32 mm; 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Verstasstandardi; Verstasstandardi; Verstasstandardi |
| VipuruuvI | 259019 1 |
| Viputanko | 259016 1 |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Pro Eco |
| Jousitappi | 259045 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25192520/08 |
|---|---|
| EAN | 4069515004107 |