HOLEX Pro Eco puristinpidin oikea 25/08 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kohdistettu jäähdytys teräsärmälle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto pään alla letkuliitännän kautta (G1/8 tuumaa – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | PWLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Aluslevy | 259034 3 |
| Vaihtoterän koko | 8 mm |
| ISO-koodi pidin | PWLNR/L 2525M08 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 33 mm; 33 mm; 33 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Konepajanormi; Konepajanormi; Konepajanormi |
| VipuruuvI | 259019 1 |
| Viputanko | 259016 1 |
| Käyttö | Tasosorvaus; Tasosorvaus |
| Sarja | Pro Eco |
| Jousitappi | 259045 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25192425/08 |
|---|---|
| EAN | 4069515004053 |