GARANT Master Mute vaihdettava teräpää DCLN 40/12 40/12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Värinänvaimennettuihin poranvarsivarsiin nro 265060–265076.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Pääty sorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Aluslevy | 269005 22 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| Kokonaispituus l | 33 mm |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 9 |
| Kiinnityspanta | 259038 21 |
| Kiinnityslaitteen ruuvi | 259021 8 |
| Käyttö | Pääty sorvaus |
| Sarja | Master Mute |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 3 |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26510040/12 |
|---|---|
| EAN | 4069515031738 |