Poraustankopidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610a−a320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Oikea |
| Tuotetyyppi | Porauspuomin pidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 50 mm |
| Varaosa | P01 |
| Akselinkärkien väli f | 27 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 140 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö |
| Tehollinen pituus ln | 114 mm |
| Käyttö | Oikea |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320090 |
|---|---|
| EAN | 2050001715029 |