Teränpidin, oikea 8/06 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 0602.. |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | SCACR/L 0808M06 |
| Pään pituus l1 | 8 mm; 8 mm; 8 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 8 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269021 1 |
| Varren mitat | 8 mm |
| Käyttö | Tasasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2600148/06 |
|---|---|
| EAN | 4045197797520 |