Teränpidin, oikea 16/09 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 09T3.. |
| Vaihtoterän koko | 9 mm |
| ISO-koodi pidin | SCACR/L 1616M09 |
| Pään pituus l1 | 16 mm; 16 mm; 16 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269021 2 |
| Varren mitat | 16 mm |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26001416/09 |
|---|---|
| EAN | 4045197797575 |