Teräpidin, oikea 16/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SCSCR 45° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 1204..; CC.. 1204..; CC.. 1204.. |
| Aluslevy | 269005 6 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | SCSCR/L 1616H12 |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 22 mm; 22 mm; 22 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 101 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 5 |
| Sopivat kääntöterät | CC.. 1204..; CC.. 1204..; CC.. 1204.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Varren mitat | 16; 16; 16 |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26000016/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197929174 |