Teränpidin 8/06 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SCLCR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CC..0602.. |
| Vaihtoterän koko | 6 mm |
| ISO-koodi pidin | SCLCR/L 0808D06 |
| Varren koko | 8 mm |
| Pään pituus l1 | 9 mm; 9 mm; 9 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 10 mm |
| Kokonaispituus l | 60 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G2600068/06 |
|---|---|
| EAN | 4045197651594 |