Teränpidin, oikea PSC 63/12hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Swisstools
- Tuotenumero
- G32031563/12HP
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löytyvät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 80 mm |
| Varaosa | P01 |
| Akselinkärkien väli f | 45 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 65 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32031563/12HP |
|---|---|
| EAN | 2050001773012 |