Teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610−320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | WN.. 0804.. |
| Vaihtoterän koko | 08 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 63 mm |
| Varaosa | P04 |
| Akselinkärkien väli f | 35 mm |
| Varren ⌀ | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelytyöstö |
| Kokonaispituus | 90 mm |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320305 |
|---|---|
| EAN | 2050002039742 |