Teränpidin, oikea 25/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 95 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | MCLNR 95° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1606.. |
| Aluslevy | 259031 23 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | MCLNR/L 2525M16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 33 mm; 33 mm; 33 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 7 |
| Kiinnityspanta | 259038 4 |
| Kiinnityslaitteen ruuvi | 259021 1 |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25000625/16 |
|---|---|
| EAN | 4045197861566 |