Teräpidin Oikea 25/12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin OikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 75 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätykääntö; Päätykääntö; Päätykääntö |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | CN.. 1204.. |
| Aluslevy | 259031 2 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | PCKNR/L 2525M12 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 33 mm; 33 mm; 33 mm |
| Jousisarja | 259044 2 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 2 |
| Jousitappisarja | 259047 2 |
| Viputanko | 259015 2 |
| Käyttö | Päätykääntö; Päätykääntö; Päätykääntö |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25002225/12 |
|---|---|
| EAN | 4045197650108 |